Hobbit Smaug’un Çorak Toprakları Extended – The Hobbit The Desolation of Smaug 2013 Türkçe Dublaj izle

  • pinterest

Not: Lütfen çalışmayan filmleri yorumda bildiriniz.. Filmler zaman içinde silinebiliyor.İlginiz için teşekkür ederiz.

Kategoriler

Hobbit Smaug’un Çorak Toprakları Extended – The Hobbit The Desolation of Smaug 2013 Türkçe Dublaj

Filmin Konusu:

İMDB : 8.1 ( 326.842 Kişi oy kullanmıştır. ) ( 25 Dakika Uzun Versiyon Özel ) Misty Dağları'ndan başarıyla geçen Thorin ve beraberindekilerin Mirkwood ormanındaki zorlu maceralarına odaklanıyor. Yanlarında Büyücü Gandalf olmadan ormanı geçmek zorunda olan Hobbitler insanların yaşadığı bölgeye ulaştığında Bilbo Baggins'in cücelerle olan anlaşması da son bulacak. Yalnız Dağ'a ulaşmak zorunda olan ekip ulu ejder Smaug'un saklandığı inine giden Gizli kapı'yı bulabilecekler mi? Peki güneye doğru gizli bir görev peşinde olduğunu söyleyen Gandalf nerede? Hobbit: Smaug'un Viranesi adıyla da bilinen film, 2013 Aralık ayında gösterime girecek. Süre: 161 Dak. Hobbit Smaug’un Çorak Toprakları Extended – The Hobbit The Desolation of Smaug 2013 Türkçe Dublaj izle.. iyi seyirler hdfilminadresi.com
Hobbit Smaug’un Çorak Toprakları Extended – The Hobbit The Desolation of Smaug 2013 Türkçe Dublaj izle 24 Ekim 2014 tarihinde eklenmiş olup en son 03 Aralık 2016 tarihinde güncellenmiştir.

Not: Lütfen çalışmayan filmleri yorumda bildiriniz.. Filmler zaman içinde silinebiliyor.İlginiz için teşekkür ederiz.

"Hobbit Smaug’un Çorak Toprakları Extended – The Hobbit The Desolation of Smaug 2013 Türkçe Dublaj izle" için 0 yorum yapılmış.

spoiler butonu