Dağ 2 HD
Pete ve Ejderhası 2016
Buz Devri 5: Büyük Çarpışma
Kan Bağı – Blood Father 2016
Beterböcek - Beetlejuice
Jason Bourne Türkçe Dublaj
Karanlık Sular – The Shallows
Mükemmel Bir Gün - A Perfect Day
X-Men: Kıyamet 720p
Toz Ol - Skiptrace
Ninja Kaplumbağalar Gölgelerin İçinden 2016
Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı Türkçe Dublaj
Kızgın Kuşlar - Angry Birds
Uyumsuz Serisi Yandaş 2016
Korku Seansı 2 - The Conjuring 2
Gizli Dünya
Sonsuzluk Teorisi - The Man Who Knew Infinity 720p Türkçe Altyazılı
Kralın Kılıcı Final Fantasy XV - Kingsglaive: Final Fantasy XV Türkçe Altyazılı
Sihirbazlar Çetesi 2 - Now You See Me 2 2016 720p Türkçe Altyazılı
Özgürlük Savaşçısı - Free State Of Jones Türkçe Altyazılı
Avcı: Kış Savaşı - The Huntsman: Winter's War 2016 Türkçe Dublaj
Aşkın Ritmi – We Are Your Friends 720p Türkçe Dublaj
Vampirin Portresi 720p Türkçe Dublaj
Suicide Squad: Gerçek Kötüler
The Legend of Tarzan 2016 720p Türkçe Altyazılı
Batman v Superman: Adaletin Şafağı 2016 720p Türkçe Altyazılı
Uyumsuz Serisi Yandaş Bölüm 1 720p 2016 Türkçe Altyazılı
Ölüm Emri - Eye in the Sky 2015 720p Türkçe Altyazılı
Mısır’ın Tanrıları – Gods Of Egypt 2016 720p Türkçe Dublaj
Mısır’ın Tanrıları – Gods Of Egypt 2016 720p Türkçe Altyazılı
Captain America: Civil War 720p HD Türkçe Altyazılı
Kötü Kedi Şerafettin HD
Açlık Oyunları: Alaycı Kuş Bölüm 2 720p Türkçe Dublaj
Ali Baba ve 7 Cüceler

Altın Koza Adayları Belli Oldu

Kategoriler

20. Uluslararası Altın Koza Film Festivali'nde yarışacak filmler belli oldu. Festival'de yarışacak 12 film arasında Reha Erdem'in 'Jin', Uğur Yücel'in 'Soğuk', Mahmut Fazıl Coşkun'un 'Yozgat Blues' filmleri de bulunuyor.


Bu yıl 16 – 22 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilecek 20. Uluslararası Altın Koza Film Festivali kapsamında yapılacak, Ulusal Uzun Metraj Film Yarışması’nda yer alacak filmler belli oldu.

 

Yarışmaya başvuru yapan 47 eserden, 12'si jüri önüne çıkmaya hak kazandı.

 

'En İyi Film' seçilecek eser, 350 bin TL'lik ödülün sahibi olacak.

 

20. Uluslararası Altın Koza Film Festivali'nde yarışacak filmler şöyle:

Çanakkale Yolun Sonu / Yönetmen: Mustafa Kemal Uzun

Daire / Yönetmen: Atıl İnaç

Eve Dönüş Sarıkamış 1915 / Yönetmen: Alphan Eşeli

Gözümün Nuru / Yönetmen: Hakkı Kurtuluş – Melik Saraçoğlu

Hadi Baba Gene Yap / Yönetmen: Emre Yalgın

Hayat Boyu / Yönetmen: Aslı Özge

Jin / Yönetmen: Reha Erdem

Köksüz / Yönetmen: Deniz Akçay

Katıksız Lal / Yönetmen: Semir Aslanyürek

Soğuk / Yönetmen: Uğur Yücel

Yarım Kalan Mucize / Yönetmen: Biket İlhan

Yozgat Blues / Yönetmen: Mahmut Fazıl Coşkun

 

FİNAL 22 EYLÜL'DE

 

Yarışmanın sonuçları 22 Eylül gecesi yapılacak kapanış töreninde belli olacak. 16 Eylül’de başlayacak Adana Büyükşehir Belediyesi Altın Koza Film Festivali’nde Ulusal Uzun Metraj Film Yarışması’nın yanı sıra, Ulusal Öğrenci Filmleri Yarışması ve Akdeniz Ülkeleri Kısa Film Yarışması da düzenlenecek. Özel gösterimler, söyleşiler, sergiler ve atölye çalışmaları ise yine festival haftası boyunca sanatseverleri bekleyen diğer etkinlikler olacak.

ntvmsnbc

 


"Altın Koza Adayları Belli Oldu" için 0 yorum yapılmış.

spoiler butonu